Zawodnicy

Polski Klub szermierczy funkcjonuje od listopada 2003. Zaczynaliśmy od podstaw bez jakichkolwiek tradycji. Naszą historię tworzą nasi wychowankowie, dziewczęta i chłopcy zarażeni pięknem sportu szermierczego.

W pracy naszego klubu znaczącą rolę odgrywa działalność rekreacyjna. Coraz częściej zarówno w kraju jak i za granicą, organizowane są zawody dla tej właśnie grupy osób. Będziemy więc wyróżniali osiągnięcia także tych, którzy nie myślą o wielkiej karierze zawodniczej, ale poświęcają swój cenny czas pasji, jaką stała się dla nich szermierka.

Ponieważ sport to walka o medale, będziemy na tej stronie zamieszczać sylwetki osób, które potrafiły zmieścić się w pierwszej trójce w zawodach o różnym prestiżu. Każdy medalowy występ naszych zawodniczek i zawodników dowodzi o ogromnej woli walki i ambicji. Mamy nadzieję, że lista wyróżniających się szermierzy będzie systematycznie rosła.

Aktualnie reprezentujący nasze barwy

Michał Aniołkowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 18.06.2017
1
miejsce
Turniej młodzików o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
1
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
3
miejsce
„O Puchar Prezesa Warszawsko–Mazowieckiego Związku Szermierczego” w szpadzie młodzików - Warszawa, 01.10.2016
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy w szpadzie młodzików - Warszawa, 06.12.2015
1
miejsce
Turniej szermierczy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 75 w szpadzie dzieci - Warszawa, 23.03.2014
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci w szpadzie – Warszawa, 16.03.2014

Karolina Bilińska

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016

Mikołaj Chomiak

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 11.10.2014
2
miejsce
Turniej dzieci w szpadzie "Praska Jesień" - Warszawa, 19.11.2011
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci w szpadzie - Warszawa, 13.06.2010
3
miejsce
"Szermiercza Praska Wiosna" (99-00) w szpadzie - Warszawa, 02.05.2010

Cecylia Cieślik

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
XIV Puchar Ziem Północnych szpada młodzików - Szczecin, 04.11.2017
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 24.09.2017
3
miejsce
Gwiazdka ze szpadą w szpadzie dziewcząt dzieci - Gliwice, 20.11.2016
1
miejsce
Puchar Ziem Północnych w szpadzie młodzików - Szczecin, 05.11.2016
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 29.10.2016
3
miejsce
XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Radlin, 15.10.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 19.06.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci we florecie - Warszawa, 03.04.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.09.2015
1
miejsce
Puchar Ursynowa we florecie dzieci - Warszawa, 26.04.2015
3
miejsce
"Puchar Ziem Północnych" w szpadzie dziewcząt zuchów - Szczecin, 08.11.2014
3
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 18.05.2014

Jakub Cieślik

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie juniorów młodszych - Warszawa, 17.09.2017
3
miejsce
Turniej szermierczy z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości - Warszawa, 11.11.2016
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 29.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 19.06.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodzików w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016
3
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie młodzików - Gliwice, 05.03.2016
3
miejsce
"Gwiazdka ze szpadą" w kategorii młodzików - Gliwice, 28.11.2015
3
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie młodzików - Szczecin, 08.11.2015
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza młodzików w szpadzie - Warszawa, 13.09.2015
2
miejsce
"Warszawska Syrenka" - Warszawa, 12.04.2015
1
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.12.2014
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 11.10.2014
1
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie - Gliwice, 08.03.2014
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci w szpadzie - Warszawa, 15.12.2013
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci we florecie - Warszawa, 14.12.2013
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci we florecie – Warszawa, 08.12.2013
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa, 08.12.2013
2
miejsce
"Gwiazdka ze szpadą" – Gliwice, 30.11.2013
3
miejsce
XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dzieci – Bydgoszcz, 10.11.2013
3
miejsce
"Dzień Edukacji Narodowej" w szpadzie dzieci – Radlin, 07.10.2013
3
miejsce
Ogólnopolski Turniej Dzieci we florecie dzieci - Toruń, 22.09.2013
3
miejsce
X Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci w szpadzie CONECO CUP - 2013 - Częstochowa, 21.09.2013.
3
miejsce
Europejski Festiwal Szermierki dzieci we florecie - Poznań, 02.06.2013
3
miejsce
Muszkieter - Trophy w szpadzie w kategorii dzieci – Gliwice, 9.03.2013
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci w szpadzie - Warszawa, 27.10.2012
2
miejsce
X Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 12.05.2012

Hanna Cygan

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w szpadzie - Śrem, 28.03.2008
3
miejsce
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szpadzie - Warszawa, 16.12.2007

Grzegorz Czechowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie juniorów - Warszawa, 17.09.2017
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie mł. juniorów - Warszawa, 18.06.2017
1
miejsce
Turniej kadetów o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Junior Młodszy w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodszych Juniorów – Warszawa, 04.06.2016
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodszych Juniorów w szpadzie – Warszawa, 21.06.2015
2
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodszych juniorów - Warszawa, 13.12.2014
2
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Warszawa, 10.10.2014
3
miejsce
Turniej szermierczy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 75 w szpadzie młodzików - Warszawa, 23.03.2014
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików – Warszawa, 16.03.2014
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodzików w szpadzie – Warszawa, 15.12.2013
3
miejsce
XIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" we florecie dzieci - Warszawa, 21.05.2011
2
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) w szpadzie - Warszawa, 13.06.2010

Jan Glinka

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 18.06.2017
3
miejsce
Warszawska Syrenka w szpadzie młodzików – Warszawa, 09.04.2017
2
miejsce
Turniej młodzików o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Młodzików w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza dzieci w szpadzie - Warszawa, 12.09.2015
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci - Warszawa, 21.06.2015
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci - Warszawa, 20.06.2015
3
miejsce
"Warszawska Syrenka" - Warszawa, 12.04.2015
1
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.12.2014
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 16.03.2014
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci - Warszawa, 15.03.2014
3
miejsce
XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie zuchów - Bydgoszcz, 10.11.2013.

Tomasz Godala

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017

Max Górski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej szermierczy z okazji 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości - Warszawa, 11.11.2016

Jan Korzeniewski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 02.10.2016
2
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Toruń, 20.10.2012
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Młodzików w szpadzie - Warszawa, 03.12.2011

Stanisław Korzeniewski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Otwarte Mistrzostwa Pragi Południe Juniorów Młodszych w szpadzie - Warszawa, 08.11.2015
3
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.12.2014
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci w szpadzie - Warszawa, 03.12.2011
3
miejsce
Turniej dzieci w szpadzie "Praska Jesień" - Warszawa, 19.11.2011

Filip Krochmalski

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza we florecie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
2
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
2
miejsce
X Międzynarodowy Turniej Szermierczy im. Adama Papee w szpadzie - Szczecinek, 02.07.2017
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci - Warszawa, 18.06.2017
3
miejsce
XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z Okazji Dnia Dziecka w szpadzie zuchów – Radlin, 27.05.2017
2
miejsce
IV Turniej o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie zuchów - Kalwaria Zebrzydowska, 29.04.2017
2
miejsce
X Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadzie zuchów - Katowice, 09.04.2017
1
miejsce
Turniej dzieci o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
1
miejsce
„Muszkieter Trophy” w szxpadzie zuchów- Gliwice, 04-05.03.2017r.
1
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
1
miejsce
Turniej dziecięcy O Puchar Bytomia – Bytom, 03.12.2016
2
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
1
miejsce
Międzynarodowy Turniej "O Puchar Miasta Wadowice" w szpadzie zuchów - Wadowice, 01.10.2016
1
miejsce
IX Międzynarodowy Turniej w szpadzie zuchów. Memoriał dr Adama Papee - Szczecinek, 03. 07.2016
2
miejsce
IX Międzynarodowy Turniej we florecie zuchów. Memoriał dr Adama Papee - Szczecinek, 03. 07.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa,19.06.2016
2
miejsce
III Igrzyska zuchów w szpadzie chłopców - Piekary Śląskie, 11.06.2016
1
miejsce
Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy w szpadzie zuchów - Rybnik, 23.04.2016
2
miejsce
"Warszawska Syrenka" w szpadzie dzieci - Warszawa, 10.04.2016
3
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie zuchów - Gliwice, 05.03.2016
3
miejsce
VIII Międzynarodowy Turnieju "Współcześni Rycerze Zapraszają" w szpadzie - Szczecinek, 05.07.2015 Szczecinku.
2
miejsce
VIII Międzynarodowy Turniej "Współcześni Rycerze Zapraszają" we florecie - Szczecinek, 05.07.2015.
3
miejsce
IV Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Niepołomice, 21.06.2015
2
miejsce
III Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Michałowice - 16.05.2015
3
miejsce
I Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Skawina, 28.03.2015
2
miejsce
Muszkieter Trophy skrzatów w szpadzie skrzatów - Gliwice, 07.03.2015

Józef Krzyżanowski

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 02.10.2016
3
miejsce
WOM - Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w szpadzie - Warszawa,30.09.2013

Maksymilian Kurzyński

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.09.2015

Jacek Łęski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
XIV Puchar Ziem Północnych szpada dzieci - Szczecin, 05.11.2017
3
miejsce
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci - Radlin, 15.10.2017
3
miejsce
Turniej Szermierczy w szpadzie „O PUCHAR MIASTA WADOWICE” – Wadowice, 30.09.2017
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci- Warszawa, 18.06.2017
2
miejsce
XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty - Kraków, 13.05.2017
3
miejsce
Rybnik Cup w szpadzie dzieci - Rybnik, 23.04.2017
1
miejsce
Turniej dzieci o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy we florecie dzieci – Warszawa, 03.12.2016
1
miejsce
Turnieju szermierczego w szpadzie „O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” - Warszawa, 20.11.2016
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci - Warszawa, 29.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza we florecie dzieci - Warszawa, 19.06.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 19.06.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci we florecie - Warszawa, 03.04.2016
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Mazowsza Dzieci w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016
3
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie zuchów - Gliwice, 05.03.2016
3
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie młodzików - Szczecin, 08.11.2015
3
miejsce
I Puchar Żubrów w szpadzie zuchów - Skawina, 28.03.1015

Ryszard Lewandowski

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży młodzików w szpadzie - Warszawa, 21.06.2015

Bartosz Lewandowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Otwarte Mistrzostwa Pragi Południe Juniorów Młodszych w szpadzie - Warszawa, 08.11.2015
2
miejsce
"Challenge Wratislavia" w szpadzie – Wrocław, 22.02.2013
1
miejsce
Turniej dzieci w szpadzie "Praska Jesień" - Warszawa, 19.11.2011

Lubka Lipov

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Junior Młodszy w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016

Marina Lipov

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej młodzików o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
3
miejsce
„O Puchar Prezesa Warszawsko–Mazowieckiego Związku Szermierczego” w szpadzie młodzików - Warszawa, 01.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.09.2015

Kalina Lipov

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci - Warszawa, 17.06.2017
2
miejsce
Turniej dzieci o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
2
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
3
miejsce
„O Puchar Prezesa Warszawsko–Mazowieckiego Związku Szermierczego” w szpadzie dzieci - Warszawa, 01.10.2016

Katarzyna Łukaszewska

Katarzyna Łukaszewska
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szpadzie, Warszawa – 23.10. 2004

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w szpadzie kobiet - Śrem, 30.05.2014
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Juniorów w szpadzie - Warszawa, 28.05.2011
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Młodzieżowców i Juniorów w szpadzie (88-93) - Warszawa, 05.12.2010
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Młodzieżowców i Juniorów (87-92) - Warszawa, 24.10.2009
1
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży (92-94) - Warszawa, 18.04.2009
2
miejsce
Puchar Polski Młodszych Juniorów w szpadzie - Gliwice, 15.11.2008
2
miejsce
IV Turniej Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie, 31.05.2008
2
miejsce
Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w szpadzie - Śrem, 29.03.2008
3
miejsce
Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie – sezon 2006/2007
3
miejsce
IV turniej Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie - Warszawa, 9.06.2007
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie – sezon 2006/2007
1
miejsce
II Turniej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży – Warszawa, 19.05.2007
3
miejsce
III Turniej Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie – Warszawa, 14.04.2007
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie, 28.10.2006
3
miejsce
Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie - Warszawa, 21.10.2006
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (91-92) w szpadzie - Warszawa, 3.12.2005
1
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (92-93) w szpadzie - Warszawa, 26.11.2005
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie. Klasyfikacja końcowa sezon 2005/2006
3
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie, 29.10.2005
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w szpadzie - Warszawa, 04.06.2005
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy w szpadzie - Warszawa, 18.12.2004

Mateusz Maraszek

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
"MOKOTOWKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017

Mikołaj Milczarek-Metzner

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016

Antoni Nossarzewski

Antoni Nossarzewski
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie juniorów młodszych - Warszawa, 17.09.2017
1
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie młodzików - Gliwice, 05.03.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.12.2014
3
miejsce
XI Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików w Szpadzie KMICIC CONECO CUP – 2014, Częstochowa - 20.09.2014
1
miejsce
Turniej szermierczy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 75 w szpadzie młodzików - Warszawa, 23.03.2014

Tymon Opiłowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
IV Turniej o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie skrzatów - Kalwaria Zebrzydowska, 29.04.2017

Anna Popończyk

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie mł. juniorów - Warszawa, 24.06.2017

Jan Postek

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 02.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie juniorów - Warszawa, 12.09.2015
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy młodzików w szpadzie - Warszawa, 03.12.2011

Marcel Siwek

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
IV Igrzyska Dzieci w szpadzie skrzatów - Piekary Śląskie, 03.06.2017
2
miejsce
IV Turniej o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie skrzatów - Kalwaria Zebrzydowska, 29.04.2017
3
miejsce
X Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadzie skrzatów - Katowice, 09.04.2017
3
miejsce
„Muszkieter Trophy” w szpadzie skrzatów- Gliwice, 04-05.03.2017
3
miejsce
Puchar Ziem Północnych w szpadzie skrzatów - Szczecin, 06.11.2016

Marcin Siwek

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej zuchów - Radlin, 15.10.2017
1
miejsce
Turniej Szermierczy w szpadzie „O PUCHAR MIASTA WADOWICE” – Wadowice, 30.09.2017
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci - Warszawa, 18.06.2017
2
miejsce
IV Igrzyska Dzieci w szpadzie zuchów - Piekary Śląskie, 03.06.2017
1
miejsce
XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty - Kraków, 13.05.2017
1
miejsce
IV Turniej o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska w szpadzie zuchów - Kalwaria Zebrzydowska, 29.04.2017
2
miejsce
Rybnik Cup w szpadzie zuchów - Rybnik, 23.04.2017
1
miejsce
Turniej zuchów o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
2
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
1
miejsce
III Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Koszyce Wielkie, 30.04.2016
3
miejsce
II Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Krzeszowice, 16.04.2016
3
miejsce
I Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Skawina, 09.04.2016
1
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie skrzatów - Szczecin, 08.11.2015

Maria Socha

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej zuchów o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017

Jan Socha

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Turniej Niepodległości Kadetów - Warszawa, 11.11.2017
1
miejsce
II Puchar Polski juniorów młodszych szpada chłopców – Gliwice, 08.10.2017
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie młodszych juniorów - Warszawa, 17.09.2017
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie mł. juniorów - Warszawa, 18.06.2017
2
miejsce
Warszawska Syrenka w szpadzie kadetów – Warszawa, 09.04.2017
1
miejsce
Turniej szermierczy z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości - Warszawa, 11.11.2016
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 29.10.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 19.06.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie mężczyzn - Sosnowiec, 04.06.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodzików w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016
1
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie młodzików - Szczecin, 08.11.2015
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.09.2015
3
miejsce
XIII Międzynarodowy Turniej szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty”.- Kraków, 9.05.2015
3
miejsce
"Gwiazdka ze szpadą" młodzików - Gliwice, 29.11.2014
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 16.03.2014
3
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie - Gliwice, 08.03.2014
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 15.12.2013
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci - Warszawa, 14.12.2013
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci we florecie – Warszawa 08.12.2013
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa 08.12.2013
3
miejsce
"Dzień Edukacji Narodowej" w szpadzie dzieci – Radlin, 07.10.2013
1
miejsce
Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 11.05.2013
3
miejsce
"O Puchar Prezydenta Gdańska" we florecie – Gdańsk, 3.11.2012
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Dzieci w szpadzie - Warszawa, 27.10.2012
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w szpadzie - Warszawa, 18.22.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci we florecie - Warszawa, 04.12.2011

Antoni Socha

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 24.09.2017
1
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
2
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 29.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodzików w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016
1
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie dzieci - Gliwice, 05.03.2016
3
miejsce
Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej w szpadzie chłopców – Radlin, 04.10.2015
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.09.2015
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 21.06.2015
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci we florecie - Warszawa, 20.06.2015
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci - Warszawa, 15.03.2014
2
miejsce
XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie zuchów - Bydgoszcz, 1011.2013

Michał Sokołowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 18.06.2017
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodszych Juniorów – Warszawa, 04.06.2016
3
miejsce
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza – Warszawa, 03.10.2015
2
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Warszawa, 07.10.2013
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodzików w szpadzie – Warszawa, 10.11.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Młodzików - Warszawa, 27.10.2012
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Toruń, 20.10.2012

Konrad Szymański

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie młodzików - Warszawa, 24.09.2017
3
miejsce
Turniej młodzików o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy młodzików w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
"Warszawska Syrenka" - Warszawa, 12.04.2015
3
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie dzieci - Warszawa, 13.12.2014

Julia Tyburska

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.12.2014

Tadeusz Wąsik

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci- Warszawa, 18.06.2017
1
miejsce
Polsko-Niemiecki Turniej Szpadowy - Gala Szermiercza – Świdnica, 01.04.2017
3
miejsce
Turniej dzieci o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
3
miejsce
"MOKOTOWSKIE POTYCZKI ZE SZPADĄ" - Warszawa, 04.02.2017
3
miejsce
Turnieju szermierczego w szpadzie „O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” - Warszawa, 20.11.2016
2
miejsce
Puchar Ziem Północnych w szpadzie dzieci - Szczecin, 06.11.2016
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodzików w szpadzie dzieci – Warszawa, 29.10.2016
1
miejsce
XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Radlin, 16.10.2016
2
miejsce
IX Międzynarodowy Turniej w szpadzie zuchów. Memoriał dr Adama Papee - Szczecinek, 03. 07.2016

Mikołaj Wojtczak

Mikołaj Wojtczak
MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej szermierczy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 75 w szpadzie młodzików - Warszawa, 23.03.2014
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) we florecie – Warszawa, 14.05.2011
3
miejsce
Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) w szpadzie - Warszawa, 13.06.2010

Maciej Zasada

Maciej Zasada
MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży juniorów w szpadzie - Warszawa, 21.06.2015
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 23.03.2014
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodszych Juniorów w szpadzie – Warszawa, 29.09.2012
3
miejsce
I Puchar Polski Młodszych Juniorów w szpadzie - Krosno, 3.09.2011
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2011 Młodszych Juniorów w szpadzie - Warszawa, 10.04.2011
1
miejsce
II Puchar Polski Młodszych Juniorów w szpadzie - Radlin, 09.10.2010
3
miejsce
II Warszawska Olimpiada Młodzieży (93-95 w szpadzie - Warszawa, 25.04.2010
3
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży (93-95) w szpadzie - Warszawa, 05.09.2009
1
miejsce
II Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie - Warszawa, 31.05.2009
1
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie - Warszawa, 28.02.2009
3
miejsce
Puchar Ziem Północnych (95-96) w szpadzie - Szczecin, 09.11.2008
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (95-96) w szpadzie - Warszawa, 08.11.2008
1
miejsce
Turniej I Kroku Szermierczego w szpadzie (95-96) - Warszawa 25.10.2008
1
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w szpadzie, 14.06.2008
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie, 31.05.2008
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-95) w szpadzie - Warszawa, 08.12.2007
1
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (94-95) w szpadzie-Warszawa, 25.11.2007
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Warszawa, 16.06.2007
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-96) w szpadzie - Warszawa, 2.12.2006
1
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (94-96) w szpadzie - Warszawa, 25.11.2006

Bartłomiej Zbierada

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Drzonków, 05.05.2017
8
miejsce
Mistrzostwach Świata Kadetów - Płowdiw, 03.04.2017
3
miejsce
III Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie - Wrocław, 10.12.2016
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodszych juniorów - Warszawa, 19.11.2016
1
miejsce
II Puchar Polski Juniorów w szpadzie - Gliwice, 22.10.2016
2
miejsce
II Puchar Polski Młodszych Juniorów w szpadzie - Gliwice, 09.10.2016
3
miejsce
I Puchar Polski Juniorów w szpadzie - Radlin, 24.09.2016
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodszych Juniorów – Warszawa, 04.06.2016
1
miejsce
"Warszawska Syrenka" - Warszawa, 10.04.2016
1
miejsce
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza – Warszawa, 03.10.2015
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodszych juniorów - Warszawa, 21.06.2015
2
miejsce
"Warszawska Syrenka" - Warszawa, 12.04.2015
1
miejsce
Turniej Międzynarodowy "Challenge Wratislawia" w szpadzie - Wrocław, 20.03.2015
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 11.10.2014
3
miejsce
I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie - Wrocław, 07.09.2014
1
miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie - Wrocław, 14.06.2014
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików - Warszawa, 16.03.2014
1
miejsce
"Muszkieter Trophy" w szpadzie - Gliwice, 08.03.2014
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży młodzików w szpadzie - Warszawa, 15.12.2013
1
miejsce
"Gwiazdka ze szpadą" w szpadzie młodzików - Gliwice, 30.11.2013
2
miejsce
"Puchar Ziem Północnych" w szpadzie młodzików – Szczecin, 10.11.2013
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Warszawa, 07.10.2013
1
miejsce
X Międzynarodowy Turniej Szermierczy Młodzików w szpadzie CONECO CUP - Częstochowa, 21.09.2013.
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodzików w szpadzie – Warszawa, 10.11.2012
1
miejsce
Mikołajkowy Turniej ISRS Culani - Warszawa, 24.11.2012
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Młodzików - Warszawa, 27.10.2012
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Toruń, 20.10.2012
3
miejsce
"Coneco Cup" w szpadzie dzieci - Częstochowa, 12.09.2012
2
miejsce
X Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 13.05.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza młodzików w szpadzie - Warszawa, 18.02.2012
1
miejsce
"Coneco Cup" w szpadzie dzieci - Częstochowa, 24.09.2011
2
miejsce
XIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" we florecie dzieci - Warszawa, 21.05.2011
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) w szpadzie - Warszawa, 15.05.2011
2
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) we florecie – Warszawa, 14.05.2011
1
miejsce
Turniej Międzynarodowy "Challenge Wratislawia" w szpadzie - Wrocław, 25.03.2011
3
miejsce
Międzynarodowy Turniej "O Trofeum Smoka Wawelskiego w szpadzie - Kraków, 26.02.2011
1
miejsce
I Krok Szermierczy w szpadzie (99-00) - Warszawa, 05.12.2010
1
miejsce
I Krok Szermierczy we florecie (99-00) - Warszawa, 04.12.2010
1
miejsce
Turniej ogólnopolski "Kaszubska Jesień" (01-00) we florecie - Gdańsk, 03.10.2010
3
miejsce
Turniej Międzynarodowy "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" (00-99) w szpadzie - Kraków, 16.05.2010

Aleksander Ziajowski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie dzieci - Warszawa, 24.09.2017
1
miejsce
XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty - Kraków, 13.05.2017
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa, 04.12.2016
3
miejsce
„O Puchar Pani Prezes Metkol Pruszyński” – Warszawa, 20.11.2016
1
miejsce
III Puchar Żubrów w szpadzie skrzatów - Michałowice, 16.05.2015
1
miejsce
II Pucharu Żubrów w szpadzie skrzatów - Krzeszowice, 12.04.2015

Byli zawodnicy naszego klubu

Andrzej Agria

Andrzej Agria
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie juniorów - Warszawa, 13.09.2015
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 21.06.2015
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów - Warszawa, 23.03.2014
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 07.10.2013
1
miejsce
WOM - Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w szpadzie - Warszawa, 30.09.2013
1
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodszych Juniorów w szpadzie – Warszawa, 29.09.2012
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży Młodszych Juniorów w szpadzie - Warszawa, 10.04.2011
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 19.06.2010
2
miejsce
II WOM Mistrzostwa Warszawy Młodzików (98-96) w szpadzie - Warszawa, 13.06.2010
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (96-97) w szpadzie - Warszawa, 20.12.2009
3
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie - Warszawa, 31.05.2009
3
miejsce
II Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie - Warszawa, 28.02.2009
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (95-96) w szpadzie - Warszawa, 08.11.2008
3
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w szpadzie, 14.06.2008
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży (95-96) w szpadzie, 31.05.2008
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (95-96) w szpadzie - Warszawa, 08.12.2007
1
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (96-97) w szpadzie-Warszawa, 25.11.2007
1
miejsce
V Międzynarodowy Turniej Szermierczy Skok w Nowy Rok „O Trofeum Smoka Wawelskiego” w szpadzie - Kraków, 13.01.2006
2
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (94-96) w szpadzie - Warszawa, 25.11.2006
3
miejsce
Coneco Cup w szpadzie - Częstochowa, 16.09.2006

Hubert Barc

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (96-97) w szpadzie-Warszawa, 25.11.2007
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-96) w szpadzie - Warszawa, 02.12.2006
3
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (94-96) w szpadzie - Warszawa, 25.11.2006

Robert Barc

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (92-93) w szpadzie - Warszawa, 02.12.2006

Beata Boczkowska

Nazwa zawodów
Pierwsza wychowanka Klubu, która znalazła się w sezonie 2005/2006 na liście klasyfikacyjnej seniorów Polskiego Związku Szermierczego w szpadzie kobiet

Kalina Borasińska

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie, 29.10.2005
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (92-94) w szpadzie - Warszawa, 18.12.2004

Nikoletta Borysowska

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (97-98) w szpadzie - Warszawa, 8.11.2008

Lena Czerwińska

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci - Warszawa, 15.03.2014

Iwo Czerwiński

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy Dzieci we florecie – Warszawa 08.12.2013
2
miejsce
Międzynarodowy Turniej "Jonssos Pokal" – Malmo, 08.12.2012
3
miejsce
Coneco Cup w szpadzie dzieci - Częstochowa, 22.09.2012
1
miejsce
X Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 12.05.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w szpadzie - Warszawa. 18.02.2012
1
miejsce
X Międzynarodowy Turniej w szpadzie "O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty" - Kraków, 14.05.2011

Piotr Danowski

Piotr Danowski
MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
WOM - Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w szpadzie - Warszawa, 30.09.2013
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci (99-00) w szpadzie – Warszawa, 15.05.2011
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Warszawy Młodzików w szpadzie - Warszawa, 10.04.2011
3
miejsce
I WOM, Mistrzostwa Warszawy Młodzików (97-99) w szpadzie - Warszawa, 24.10.2010

Marta Dydycz

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie, Klasyfikacja końcowa sezonu 2005/2006
3
miejsce
II Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie, Warszawa, 27.05.2006
3
miejsce
I Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie, Warszawa, 29.10.2005

Maciej Fabczak

Maciej Fabczak
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci w szpadzie - Warszawa, 27.10.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy Dzieci w szpadzie - Warszawa, 03.12.2011

Gabriela Gadomska

Gabriela Gadomska
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
WOM - Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych w szpadzie, Warszawa, 30.09.2013

Dominika Jackowska

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (96-97) w szpadzie - Warszawa, 25.11.2007

Olaf Kardaszewski

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci w szpadzie – Warszawa, 15.12.2013

Nadia Kłos

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej dzieci w szpadzie "Praska Jesień" - Warszawa, 19.11.2011
2
miejsce
"Coneco CUP" w szpadzie dzieci - Częstochowa, 24.09.2011
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci w szpadzie - Warszawa, 15.06.2011

Katarzyna Lach

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (90-91) we florecie - Warszawa, 20.03.2005

Aleksandra Laska

Aleksandra Laska
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej szermierczy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 75 młodzików w szpadzie - Warszawa, 23.03.2014
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci we florecie – Warszawa, 04.12.2011

Zofia Maliszewska

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostw Mazowsza Juniorów w szpadzie - Warszawa, 21.10.2006

Maria Marcinkiewicz

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży młodzików w szpadzie – Warszawa, 08.12.2013
3
miejsce
Turniej dzieci w szpadzie "Praska Jesień" - Warszawa, 19.11.2011

Martyna Mikos

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (93-95) w szpadzie - Warszawa, 3.12.2005
2
miejsce
Turniej Pierwszego Kroku (94-95) w szpadzie - Warszawa, 26.11.2005

Józef Molga

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w szpadzie młodzików - Warszawa, 13.12.2014

Ania Ogłoblin

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej Ogólnopolski w szpadzie - Radlin, 27.05.2006
2
miejsce
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (90-91) we florecie - Warszawa, 20.03.2005
1
miejsce
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (90-91) w szpadzie - Warszawa, 19.03.2005
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (90-91) w szpadzie - Warszawa, 18.12.2004

Aleksander Stokowski

Aleksander Stokowski
MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci w szpadzie - Warszawa, 27.10.2012
2
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci we florecie - Warszawa, 27.10.2012
2
miejsce
Coneco Cup w szpadzie dzieci - Częstochowa, 22.09.2012
1
miejsce
Mistrzostwa Warszawy dzieci w szpadzie - Warszawa, 03.12.2011

Anna Stróżyńska

Nazwa zawodów
Pierwsza wychowanka Klubu, która znalazła się w sezonie 2006/2007 na liście klasyfikacyjnej młodzieżowców Polskiego Związku Szermierczego w szpadzie kobiet.

Tomasz Szczepanowski

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Puchar Polski juniorów III w szpadzie – Gliwice, 18.11.2007
3
miejsce
I Turniej Mistrzostw Mazowsza juniorów w szpadzie – Warszawa, 29.09.2007

Wojciech Szczerbetka

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie.Klasyfikacja końcowa sezon 2007/2008
2
miejsce
I Turniej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w szpadzie, 20.10.2007
3
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie - Warszawa, 16.06.2007

Paulina Trochimczuk

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-95) w szpadzie-Warszawa, 08.12.2007
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-96) w szpadzie - Warszawa, 02.12.2006

Borys Witczak

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (90-91) w szpadzie - Warszawa, 19.03.2005

Maria Zaborowska

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej dzieci o Puchar Prezesa Metkolu – Warszawa, 12.03.2017
3
miejsce
„O Puchar Prezesa Warszawsko–Mazowieckiego Związku Szermierczego” w szpadzie dzieci - Warszawa, 01.10.2016
3
miejsce
Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci w szpadzie - Warszawa, 02.04.2016

Aleksander Zelenay-Grabny

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (93-95) w szpadzie - Warszawa, 3.12.2005
3
miejsce
Turniej Gwiazdkowy (94-96) w szpadzie - Warszawa, 2.12.2006